STFW12N120K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFW12N120K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STFW12N120K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 12A TO-3PF
Podatkovni listi: 1.STFW12N120K5.pdf2.STFW12N120K5.pdf3.STFW12N120K5.pdf4.STFW12N120K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STFW12N120K5
Številka dela STFW12N120K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1200V 12A TO-3PF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOWATT-218FX
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 690 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 63W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer ISOWATT218FX Druga imena 497-17908
STFW12N120K5-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1370pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44.2nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V