STFI15N95K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFI15N95K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STFI15N95K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP.,
Podatkovni listi: 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STFI15N95K5
Številka dela STFI15N95K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP., Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 18574 pcs Podatkovni list 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAKFP (TO-281)
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Full Pack, I²Pak Druga imena 497-17092
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 855pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 950V
natančen opis N-Channel 950V 7.5A (Ta) 30W Through Hole I2PAKFP (TO-281) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)