STF8NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF8NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF8NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 5A TO-220FP
Podatkovni listi: STF8NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF8NM50N
Številka dela STF8NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 5A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43907 pcs Podatkovni list STF8NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 790 mOhm @ 2.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 20W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12590-5
STF8NM50N-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 364pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 5A (Tc) 20W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)