STF5NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF5NK100Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF5NK100Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1KV 3.5A TO220FP
Podatkovni listi: STF5NK100Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF5NK100Z
Številka dela STF5NK100Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1KV 3.5A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25589 pcs Podatkovni list STF5NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 Ohm @ 1.75A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-4344-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1154pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 59nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 3.5A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3.5A (Tc)