STF150N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF150N10F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF150N10F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 65A TO-220FP
Podatkovni listi: STF150N10F7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF150N10F7
Številka dela STF150N10F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 65A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2728 pcs Podatkovni list STF150N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 55A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-15013-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8115pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 117nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 65A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)