STF12NM50ND
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF12NM50ND Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF12NM50ND
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FP
Podatkovni listi: STF12NM50ND.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF12NM50ND
Številka dela STF12NM50ND Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 11A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19758 pcs Podatkovni list STF12NM50ND.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija FDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 25W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-16200-5
STF12NM50ND-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 11A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)