STF120NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF120NF10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF120NF10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 41A TO-220FP
Podatkovni listi: STF120NF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF120NF10
Številka dela STF120NF10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 41A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18926 pcs Podatkovni list STF120NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12567-5
STF120NF10-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 233nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 41A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 41A (Tc)