STF11N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF11N65K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF11N65K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 11.0A TO220FP
Podatkovni listi: STF11N65K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF11N65K3
Številka dela STF11N65K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 11.0A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3452 pcs Podatkovni list STF11N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 850 mOhm @ 3.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12565-5
STF11N65K3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 11A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)