STF10NM65N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10NM65N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF10NM65N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 9A TO-220FP
Podatkovni listi: STF10NM65N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF10NM65N
Številka dela STF10NM65N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 9A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2824 pcs Podatkovni list STF10NM65N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 25W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 9A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)