STEVAL-ISA017V1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEVAL-ISA017V1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEVAL-ISA017V1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka POWER SUPPLY FOR STB US-110V
Podatkovni listi: 1.STEVAL-ISA017V1.pdf2.STEVAL-ISA017V1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STEVAL-ISA017V1
Številka dela STEVAL-ISA017V1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis POWER SUPPLY FOR STB US-110V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2996 pcs Podatkovni list 1.STEVAL-ISA017V1.pdf2.STEVAL-ISA017V1.pdf
Napetost - izhod 1.23V, 2.5V, 3.3V, 5V, 8V, 12V Napetost - Vhod 88 ~ 135 VAC
Uporabljena IC / del L6565 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Flyback
Moč - izhod 17W Izhodi in tipi 6, Non-Isolated
Druga imena 497-5680 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - izhod 1.7A, 1A, 700mA, 500mA, 450mA, 40mA Vrsta plošče Fully Populated