STEF033JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEF033JR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEF033JR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka ELECTRONIC FUSE FOR 3.3 V LINE
Podatkovni listi: STEF033JR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STEF033JR
Številka dela STEF033JR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis ELECTRONIC FUSE FOR 3.3 V LINE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 264653 pcs Podatkovni list STEF033JR.pdf
Napetost - Vhod 3.1 V ~ 8 V Paket naprave za dobavitelja 9-FlipChip
Serija - Metoda zaznavanja -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 9-UFBGA
Druga imena 497-18017-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Electronic Fuse natančen opis Electronic Fuse Regulator 2.5A 9-FlipChip
Trenutni - izhod 2.5A Natančnost -