STDD15-05WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STDD15-05WFILM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STDD15-05WFILM
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DETECT DIODE LO CAP SOT323-3
Podatkovni listi: STDD15-05WFILM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STDD15-05WFILM
Številka dela STDD15-05WFILM Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DETECT DIODE LO CAP SOT323-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 745402 pcs Podatkovni list STDD15-05WFILM.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 15V Paket naprave za dobavitelja SOT-323
Serija - Odpornost @ Če, F 15 Ohm @ 5mA, 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-70, SOT-323
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis RF Diode Standard - 1 Pair Common Cathode 15V 10mA SOT-323 Tok - maks 10mA
Capacitance @ Vr, F 1pF @ 0V, 1MHz