STD9N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD9N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD9N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 5.5A DPAK
Podatkovni listi: STD9N60M2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STD9N60M2
Številka dela STD9N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 5.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124619 pcs Podatkovni list STD9N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 780 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-13864-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)