STD7NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD7NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD7NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 5A DPAK
Podatkovni listi: STD7NM50N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STD7NM50N
Številka dela STD7NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93344 pcs Podatkovni list STD7NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 780 mOhm @ 2.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-7975-2
STD7NM50N-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STD7NM50N-1
STD7NM50N-1
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 500V 5A IPAK