STD50NH02LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD50NH02LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD50NH02LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 24V 50A DPAK
Podatkovni listi: STD50NH02LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD50NH02LT4
Številka dela STD50NH02LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 24V 50A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226832 pcs Podatkovni list STD50NH02LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.8V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-2472-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 24V
natančen opis N-Channel 24V 50A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)