STD38NH02LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD38NH02LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD38NH02LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 24V 38A DPAK
Podatkovni listi: STD38NH02LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD38NH02LT4
Številka dela STD38NH02LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 24V 38A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68589 pcs Podatkovni list STD38NH02LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 13.5 mOhm @ 19A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-3160-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 24V
natančen opis N-Channel 24V 38A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)