STD30NE06L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD30NE06L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD30NE06L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 30A DPAK
Podatkovni listi: STD30NE06L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD30NE06L
Številka dela STD30NE06L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 30A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 129862 pcs Podatkovni list STD30NE06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 55W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2370pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 30A (Tc) 55W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)