STD27N3LH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD27N3LH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD27N3LH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 27A DPAK
Podatkovni listi: STD27N3LH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD27N3LH5
Številka dela STD27N3LH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 27A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 310977 pcs Podatkovni list STD27N3LH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 13.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10019-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 475pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.6nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 27A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 27A (Tc)