STD22NM20NT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD22NM20NT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD22NM20NT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 22A DPAK
Podatkovni listi: STD22NM20NT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD22NM20NT4
Številka dela STD22NM20NT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 22A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30787 pcs Podatkovni list STD22NM20NT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-4653-6
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 22A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)