STD16N50M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD16N50M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD16N50M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 13A DPAK
Podatkovni listi: STD16N50M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD16N50M2
Številka dela STD16N50M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 13A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33362 pcs Podatkovni list STD16N50M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak)
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-15111-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 13A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)