STD15N65M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD15N65M5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD15N65M5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 650V 11A DPAK
Podatkovni listi: STD15N65M5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD15N65M5
Številka dela STD15N65M5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 650V 11A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38117 pcs Podatkovni list STD15N65M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 340 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 85W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-13641-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 816pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 11A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)