STD12NM50ND
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD12NM50ND Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD12NM50ND
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 11A DPAK
Podatkovni listi: STD12NM50ND.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD12NM50ND
Številka dela STD12NM50ND Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 11A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21304 pcs Podatkovni list STD12NM50ND.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija FDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10020-6
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 11A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)