STD11NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD11NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD11NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 9A DPAK
Podatkovni listi: STD11NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD11NM50N
Številka dela STD11NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 9A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67952 pcs Podatkovni list STD11NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 470 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10567-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 547pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 8.5A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8.5A (Tc)