STD100NH03LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD100NH03LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD100NH03LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 60A DPAK
Podatkovni listi: STD100NH03LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD100NH03LT4
Številka dela STD100NH03LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 60A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147252 pcs Podatkovni list STD100NH03LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.5 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4100pF @ 15V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 77nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 60A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STD100N3LF3
STD100N3LF3
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 30V 80A DPAK
Na zalogi: 41263 pcs
Prenesi: STD100N3LF3.pdf
RFQ
STD10100CTR
STD10100CTR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK
Na zalogi: 398166 pcs
Prenesi: STD10100CTR.pdf
RFQ
STD10
STD10
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 10A 240VAC CYLINDR