STC5NF30V
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STC5NF30V
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 30V 5A 8-TSSOP
Podatkovni listi: STC5NF30V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STC5NF30V
Številka dela STC5NF30V Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2N-CH 30V 5A 8-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 366410 pcs Podatkovni list STC5NF30V.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 600mV @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 31 mOhm @ 2.5A, 4.5V
Moč - maks 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 497-4327-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11.5nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 5A 1.5W Surface Mount 8-TSSOP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A