STB75NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB75NF20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB75NF20
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK
Podatkovni listi: STB75NF20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB75NF20
Številka dela STB75NF20 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28925 pcs Podatkovni list STB75NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5957-2
delovna temperatura -50°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)