STB30NF20L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB30NF20L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB30NF20L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 200V 30A D2PAK
Podatkovni listi: STB30NF20L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB30NF20L
Številka dela STB30NF20L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 200V 30A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57528 pcs Podatkovni list STB30NF20L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 15A, 5V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-13392-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1990pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 65nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 30A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)