STB25NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB25NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB25NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK
Podatkovni listi: STB25NM60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB25NM60N
Številka dela STB25NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10751 pcs Podatkovni list STB25NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 10.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5003-1
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 21A (Tc) 160W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STB25NF06AG
STB25NF06AG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 60V 16A D2PAK
Na zalogi: 185837 pcs
Prenesi: STB25NF06AG.pdf
RFQ
STB26NM60ND
STB26NM60ND
Opis: MOSFET N-CH 600V 21A D2PAK
Na zalogi: 11926 pcs
Prenesi: STB26NM60ND.pdf
RFQ
STB25NM60N-1
STB25NM60N-1
Opis: MOSFET N-CH 600V 21A I2PAK