STB22NS25ZT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB22NS25ZT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB22NS25ZT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 22A D2PAK
Podatkovni listi: STB22NS25ZT4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB22NS25ZT4
Številka dela STB22NS25ZT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 22A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73548 pcs Podatkovni list STB22NS25ZT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 135W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 151nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 22A (Tc) 135W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)