STB200N6F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB200N6F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB200N6F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK
Podatkovni listi: STB200N6F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB200N6F3
Številka dela STB200N6F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13546 pcs Podatkovni list STB200N6F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 330W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-10025-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 120A (Tc) 330W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)