STB16PF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB16PF06LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB16PF06LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 16A D2PAK
Podatkovni listi: STB16PF06LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB16PF06LT4
Številka dela STB16PF06LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 60V 16A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62772 pcs Podatkovni list STB16PF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 100µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 8A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-4099-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.5nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 16A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)