STAC150V2-350E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STAC150V2-350E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STAC150V2-350E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSF RF N CH 700V STAC177B
Podatkovni listi: STAC150V2-350E.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 991 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 991 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STAC150V2-350E
Številka dela STAC150V2-350E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSF RF N CH 700V STAC177B Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 991 pcs Podatkovni list STAC150V2-350E.pdf
Napetost - preskus 150V Napetost - ocenjena 700V
Vrsta tranzistorja N-Channel Paket naprave za dobavitelja STAC177B
Serija - Moč - izhod 500W
Pakiranje Tray Paket / primer STAC177B
Druga imena 497-14547
STAC150V2-350E-ND
Slika hrupa -
Gain 16.5dB Pogostost 40.68MHz