ST715PU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST715PU33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN
Podatkovni listi: ST715PU33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST715PU33R
Številka dela ST715PU33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358543 pcs Podatkovni list ST715PU33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1V @ 85mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6911-2
ST715PU33R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 85mA 8-DFN (3x3) Tok - Supply (Max) 6.5µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5.5µA Trenutni - izhod 85mA