ST1S12G12R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST1S12G12R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST1S12G12R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BCK 1.2V 0.7A SYNC TSOT23
Podatkovni listi: ST1S12G12R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST1S12G12R
Številka dela ST1S12G12R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BCK 1.2V 0.7A SYNC TSOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 246137 pcs Podatkovni list ST1S12G12R.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6905-2
ST1S12G12R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 1.7MHz