ST1L02PM33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST1L02PM33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST1L02PM33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN
Podatkovni listi: ST1L02PM33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST1L02PM33R
Številka dela ST1L02PM33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118078 pcs Podatkovni list ST1L02PM33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.1V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 6-DFN (3x3)
Trenutni - Quiescent (Iq) 650µA Trenutni - izhod 1A