SPSGRFC-433
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPSGRFC-433 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPSGRFC-433
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR
Podatkovni listi: 1.SPSGRFC-433.pdf2.SPSGRFC-433.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
144 pcs
576 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPSGRFC-433
Številka dela SPSGRFC-433 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SUB1GHZ (433, 868 OR 915 MHZ) PR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7627 pcs Podatkovni list 1.SPSGRFC-433.pdf2.SPSGRFC-433.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del SPIRIT1
Serija - Serijski vmesniki SPI
Občutljivost 11.7mg/digit, 5.9mg/digit, 2.9mg/digit RF družina / standard -
Protokol - Moč - izhod 11.6dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 497-17202 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija 2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433MHz
Hitrost prenosa podatkov 500kbps Tok - oddajanje 22mA
Tok - sprejemanje 10mA Vrsta antene Not Included, U.FL