SPDCPOE12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPDCPOE12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPDCPOE12
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi: SPDCPOE12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPDCPOE12
Številka dela SPDCPOE12 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7055 pcs Podatkovni list SPDCPOE12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 38.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Isolated PoE Module Velikost / dimenzija 3.39" L x 0.95" W x 0.67" H (86.0mm x 24.2mm x 17.0mm)
Serija - Moč (Watts) 10W
Pakiranje Bulk Paket / primer 20-SIP Module
Druga imena 497-10149 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost -
natančen opis Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 12V 800mA 38.5V - 60V Input Tok - izhod (maks.) 800mA