SPC564A80L7CFCR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC564A80L7CFCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPC564A80L7CFCR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
Podatkovni listi: 1.SPC564A80L7CFCR.pdf2.SPC564A80L7CFCR.pdf3.SPC564A80L7CFCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPC564A80L7CFCR
Številka dela SPC564A80L7CFCR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Paket naprave za dobavitelja 176-LQFP (24x24)
Hitrost 80MHz Serija SPC56
Velikost RAM-a 192K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 4MB (4M x 8) Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 176-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 118 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis e200z4 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 4MB (4M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Podatkovni pretvorniki A/D 34x12b