SMP2600SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2600SCMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP2600SCMC
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 260V 400A SMB
Podatkovni listi: SMP2600SCMC.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP2600SCMC
Številka dela SMP2600SCMC Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 260V 400A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69002 pcs Podatkovni list SMP2600SCMC.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 260V
Voltage - Breakover 300V Serija SMP, TRISIL™
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-14526-1 Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 40pF