SMP2100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2100SCMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP2100SCMC
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 210V 400A DO214AA
Podatkovni listi: SMP2100SCMC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP2100SCMC
Številka dela SMP2100SCMC Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 210V 400A DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202371 pcs Podatkovni list SMP2100SCMC.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 210V
Voltage - Breakover 240V Serija SMP, TRISIL™
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-13715-2 Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 45pF