SMP1300SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1300SCMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP1300SCMC
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 130V 400A SMB
Podatkovni listi: SMP1300SCMC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP1300SCMC
Številka dela SMP1300SCMC Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 130V 400A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91851 pcs Podatkovni list SMP1300SCMC.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3V Stanje napetosti - izklop 130V
Voltage - Breakover 160V Serija SMP, TRISIL™
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-14523-6 Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 75pF