SMP1100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1100SCMC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP1100SCMC
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 90V SMB
Podatkovni listi: SMP1100SCMC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP1100SCMC
Številka dela SMP1100SCMC Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 90V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184976 pcs Podatkovni list SMP1100SCMC.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) 110V (Typ) Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija TRISIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-14263-2
SMP1100SCMC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)