SMP100LC-25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMP100LC-25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka THYRISTOR 25V 400A SMB
Podatkovni listi: SMP100LC-25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMP100LC-25
Številka dela SMP100LC-25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis THYRISTOR 25V 400A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103476 pcs Podatkovni list SMP100LC-25.pdf
Stanje napetosti - izklop 25V Voltage - Breakover 35V
Serija SMP, TRISIL™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-3719-6
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 400A Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 65pF