SMCJ70A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ70A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ70A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 70V 146V SMC
Podatkovni listi: SMCJ70A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ70A-TR
Številka dela SMCJ70A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 70V 146V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220177 pcs Podatkovni list SMCJ70A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMCJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost - Številka osnovnega dela SMCJ
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ70ATR
SMCJ70ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 70V 113V SMC