SMCJ40A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ40A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ40A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 40V 84V SMC
Podatkovni listi: SMCJ40A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ40A-TR
Številka dela SMCJ40A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 40V 84V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 604158 pcs Podatkovni list SMCJ40A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 84V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMCJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-7900-2
SMCJ40A-TR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 119A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -