SMCJ28A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ28A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ28A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 28V 59V SMC
Podatkovni listi: SMCJ28A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ28A-TR
Številka dela SMCJ28A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28V 59V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160761 pcs Podatkovni list SMCJ28A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija SMCJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-15789-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ28A-M3/9AT
SMCJ28A-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Na zalogi: 337732 pcs
Prenesi: SMCJ28A-M3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ28ATR
SMCJ28ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V SMC