SMCJ26A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ26A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ26A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 26V 53.5V SMC
Podatkovni listi: SMCJ26A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ26A-TR
Številka dela SMCJ26A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 26V 53.5V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424091 pcs Podatkovni list SMCJ26A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.5V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMCJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-6519-2
SMCJ26A-TR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 187A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -