SMCJ12A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ12A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ12A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V 25.3V SMC
Podatkovni listi: SMCJ12A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ12A-TR
Številka dela SMCJ12A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V 25.3V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 258007 pcs Podatkovni list SMCJ12A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.3V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMCJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 394A (8/20µs)