SMC30J36A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J36A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J36A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Podatkovni listi: SMC30J36A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J36A
Številka dela SMC30J36A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237486 pcs Podatkovni list SMC30J36A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija SMC30J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-16096-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.41A Zmogljivost @ Pogostost -