SMBYW02-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBYW02-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBYW02-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
Podatkovni listi: SMBYW02-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBYW02-200
Številka dela SMBYW02-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 2A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105819 pcs Podatkovni list SMBYW02-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-2511-1
SMBYW02200
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -